بلنجینی: پختگی شاگردانم این بازی را افسانه ای کرد

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: این بازی دارای جنبه های مختلفی از نظر تغییر نتیجه است. پختگی شاگردانم این بازی را افسانه ای کرد. فقط خوشحالم که چنین نتیجه مهمی را برای تیم رقم زدیم.

پرینت ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استن تهران،لورنزو بلنجینی بعد از پیروزی شاگردانش مقابل تیم آمریکا در نشست خبری گفت: همیشه هر وقت که پیروز می شویم، می گویم که از نتیجه بازی راضیم. اما پیروزی امروز واقعاً پس از بازی به این دشواری باورنکردنی است و من امروز احساس متفاوتی دارم. این بازی دارای جنبه های مختلفی از نظر تغییر نتیجه است. پختگی شاگردانم این بازی را افسانه ای کرد. فقط خوشحالم که چنین نتیجه مهمی را برای تیم رقم زدیم.
وی تصریح کرد: ایوان زایتسف خیلی خوب بازی کرد و برتری خاصی در این بازی از خود نشان داد.  سرویس های او عالی بود و سهم بسزائی در این پیروزی داشت.
جان اسپیرا، سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا نیز در این نشست خبری گفت: ناراحتم اما مطمئنم بازیکنانم نهایت تلاش خود را کردند. وقتی دو تیم قدرتمند در مقابل هم قرار می گیرند، باید انتظار چنین تعقیب و گریزی را از آنان شاهد باشیم. اگر به عقب برگردیم و بازی خود را دوباره تماشا کنیم، مطمئناً از عملکرد خود پشیمان نخواهیم بود. ایتالیا ماراتن زیبایی را به نمایش گذاشت و یکی از مدعیان کسب مدال طلا در این رقابت هاست. الان باید دوباره ترکیب خود را شکل دهیم تا در بازی سخت دیگری مسابقه دهیم.
امانوئل بیرارلی، کاپیتان تیم ملی ایتالیا هم معتقد است: بازی فوق العاده ای بود. ست چهارم و ست پنجم عالی بود. بخش هایی از ست چهارم را ریسک کردیم و در زمین عکس العملی نشان نمی دادیم اما نگرش و سبک ما موجب شد تا پایان بازی بجنگیم. هدف ما این بود که خیلی عقب نیفتیم و پا به پای حریف پیش برویم، اما زایتسف کاری کرد که با سه امتیاز سرویس او  پیش افتادیم. در این بازی قدرت خود را به نمایش گذاشتیم و سرویس های ما در شرایط حساس ست چهارم و سایر ست ها رمز این پیروزی شد.
دیوید لی، کاپیتان تیم ملی آمریکا نیز اظهار داشت: پذیرفتن این شکست برای ما بسیار سخت است چون فرصت های بسیاری را در این بازی از دست دادیم. ایتالیا امتیاز سرویس زیادی را به دست آورد و به همین دلیل هم پیروز شد. ایتالیا سرویس زن های قدرتمندی را در اختیار دارد و می تواند به تنهایی از خط سرویس امتیاز کسب کند. مسلماً فراز و نشیب های زیادی در این بازی وجود داشت. ست سوم را در اوج بودیم. اما در ست چهارم به بعد انرژی ما تحلیل رفت و ایتالیا از این فرصت نهایت استفاده را برد.

بخش نظرات

50CG
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب