پایان اردوی تیم ملی ب در قطر با یک برد دیگر

تیم ملی ب والیبال ایران در ششمین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در اردوی برون مرزی قطر موفق به شکست تیم ملی این کشور شد.

پرینت ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،اردوی برون مرزی تیم ملی ب والیبال ایران که از چهارشنبه 20 مردادماه در قطر آغاز شده بود، امروز به پایان می رسد.
شاگردان ناصر شهنازی سرمربی تیم ملی ب شب گذشته در ششمین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود برای چهارمین بار به مصاف تیم ملی قطر که خود را برای حضور در جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می کند، قرار گرفتند.
ملی پوشان ب والیبال ایران در این مسابقه سه بر دو حریف خود را از پیش رو برداشتند. تیم ایران در ست های اول و دوم با نتیجه مشابه 26 بر 24 مغلوب تیم ملی قطر شد اما در ست های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 23 و 15 بر 9 این تیم را شکست داد.
سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران در این مسابقه همچنان از ترکیب های مختلف استفاده کرد تا همه بازیکنان حاضر در اردو در شرایط مسابقه توانایی های خود را ارائه کنند.
تیم ملی ب والیبال ایران امروز دوحه را به مقصد تهران ترک می کند تا از روز چهارشنبه اردوی نهایی خود را در تهران آغاز کند.
علیرضا بهبودی، محمد طاهر وادی، مصطفی حیدری، محمدرضا موذن، علیرضا مباشری، محمد جواد معنوی نژاد، رحمان داودی، قاسم کارخانه، سلیم چپرلی، سامان فائزی، علی شفیعی، مسعود غلامی، محمد فلاح، امیر علی فتحعلی، رضا قرا و امین اسمعیل نژاد 16 بازیکن شرکت کننده در اردوی برون مرزی قطر بودند.
ناصر شهنازی به عنوان سرمربی، عظیم جزیده، محمد عمده غیاثی و جواد مهرگان (مربیان)، علی تاج الدینی (آنالیزور)، سید مهدی هاشمی (بدنساز)، منوچهر جواهری (فیزیوتراپ) و علی پورعروجی به عنوان سرپرست، تیم ملی ب والیبال را در این اردو همراهی کردند.
تیم ملی ب والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا که از یکم تا هفتم مهرماه به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می شود، آماده می کند.
هشت تیم برتر قاره کهن آسیا در این رقابت ها حضور دارند که تیم ملی ب والیبال ایران با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی در گروه دوم همگروه است.

بخش نظرات

1JRB
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب