اسپیرا: برگشتن به بازی برای ما بسیار سخت بود

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: برگشتن به بازی برای ما بسیار سخت بود آن هم بعد از شکست در برابر ایتالیا که بسیار نا امید و ناراحت بودیم. از این بابت با شاگردانم همدردی کردم و آنها را در دو ست اول بازی فقط تماشا کردم و یار آنها در زمین شدم.

پرینت ۰۲ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،جان اسپیرا بعد از پیروزی شاگردانش مقابل تیم روسیه در نشست خبری گفت: برگشتن به بازی برای ما بسیار سخت بود آنهم بعد از شکست در برابر ایتالیا که بسیار نا امید و ناراحت بودیم. از این بابت با شاگردانم همدردی کردم و آنها را در دو ست اول بازی فقط تماشا کردم و یار آنها در زمین شدم. به خوبی می دانم که رید پری و دیوید لی در این پیروزی سهم بسزائی داشتند.
وی تصریح کرد: وقتی در این سطح مربیگری کنید، دیگر حرف زیادی برای گفتن به شاگردانتان ندارید مخصوصاً بازیکنانی که مدت زمان زیادی را با شما بوده اند، نیازی به حرف ندارند و هر اتفاقی هم بیفتد در سطح بسیار بالایی رخ می دهد.
سرمربی تیم ملی والیبال روسیه نیز در این نشست خبری گفت: همیشه این موقع لحظه سختی است، احساسی می شوی و با خود فکر می کنی که اگر می توانستم به عقب برگردم، شاید می توانستم اوضاع را تغییر دهم. اما نمی شود کاری کرد.
ولادیمیر آلکنو تصریح کرد: پشیمان نیستم و همانطور که تتیوخین گفت همه بچه ها از اوایل سال (میلادی) بطور مداوم و بی وقفه تمرین کردند. وقتی هم که به اینجا پا گذاشتیم مطمئناً قدم هایمان را برای کسب مدال راسخ کرده بودیم. اما این اتفاق نیفتاد و ورزش هم همین است.
دیوید لی، کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا گفت: چه بازی زیبایی بود. این بازی به نوعی خلاصه ای از کل مسابقات ما در اینجا بود. ما در گروه خود و در دو بازی اول شکست خوردیم و عقب ماندیم، اما بعد از آن در سه بازی پیروز شدیم تا توانستیم نجات یابیم. امروز هم دقیقاً همان کار را در برابر روسیه تکرار کردیم. آغاز بازی را خوب شروع نکردیم و پاس های خوبی ندادیم اما تغییراتی را بخصوص با اضافه شدن رید پری اعمال شد و او عامل اصلی این پیروی شد.
سرگئی تتیوخین، کاپیتان تیم ملی والیبال روسیه نیز در این نشست خبری گفت: دردناک است. خیلی هم دردناک است. می توانستیم پیروز شویم. امروز خیلی بهتر از بازی قبل که در برابر برزیل بود، بازی کردیم. از اول تا آخر بازی خوب بودیم اما نتیجه به سود ما حاصل نشد. هیچ فردی در تیم کار اشتباهی نکرد و کسی را سرزنش نمی کنم چون همه به قدر توان خود کوشیدند. از تیم خود تشکر میکنم که فوق العاده هستند و آینده درخشانی نیز دارند.

بخش نظرات

MM7R
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب