حریفان بانک سرمایه ایران در مرحله دوم مشخص شدند

حریفان تیم بانک سرمایه نماینده والیبال کشورمان در رقابت های باشگاه های آسیا در مرحله دوم در جمع هشت تیم برتر این رقابت ها مشخص شدند.

پرینت ۰۵ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۷

به گزارش روابط عمومیهیات والیبال استان تهران،با پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال باشگاه های مردان آسیا نمایندگان کشورهای میانمار ، ویتنام ، چین تایپه ، ژاپن ،قطر و چین  و ایران و قزاقستان به عنوان تیم های اول و دوم گروه های چهارگانه به مرحله دوم هشت تیم برتر این رقابت ها صعود کردند.
بدین ترتیب از روز شنبه ششم شهریور هشت تیم صعود کننده به مرحله دوم این رقابت ها در دو گروه چهار تیمی برای شناخته شدن حریفانشان در مرحله یک چهارم نهایی با هم به رقابت می پردازند که بر اساس اعلام کمیته برگزاری این رقابت ها تیم بانک سرمایه ایران به عنوان تیم اول گروه دوم با نمایندگان چین تایپه، ژاپن و قزاقستان همگروه است که شاگردان مصطفی کارخانه روز شنبه با نماینده ژاپن و سپس روز یکشنبه با نماینده چین تاپیه دیدار می کنند.
در گروه دوم هشت تیم برتر مسابقات نماینده میانمار،العربی قطر،شانگهای گلدن چین و ماسکوی ویتنام با هم پیکار می کنند.
لازم به ذکر است با توجه قوانین برگزاری مسابقات بین المللی والیبال در این مرحله از رقابت ها نتایج مرحله مقدماتی محاسبه می شود که بر این اساس نتیجه پیروزی سه بر یک بانک سرمایه ایران برابر نماینده قزاقستان در این مرحله محاسبه می شود.
همچنین بر اساس فرمول مسابقات تیم های صعود نکرده به جمع هشت تیم برتر در دو گروه سه و چهار تیمی برای تعیین مقام های نهم تا پانزدهم با هم رقابت خواهند کرد.

بخش نظرات

DLVJ
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب