فرمول برگزاری مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا

با پایان یافتن مرحله مقدماتی مسابقات باشگاه های آسیا تیم های شرکت کننده، در دو دسته و دو گروه با هم به رقابت ها می پردازند.

پرینت ۰۵ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،مرحله مقدماتی رقابت های والیبال باشگاه های مردان آسیا روز گذشته 5 شنبه به پایان رسید و چهره هشت تیم برتر و هفت آخر مشخص شد که بر این اساس تیم های امروز استراحت دارند و از فردا شنبه هشت تیم برتر که شامل تیم های اول و دوم گروه های چهارگانه مرحله مقدماتی هستند برای کسب مقام های اول تا هشتم در دو گروه با هم به رقابت می پردازند و همچنین تیم های صعود نکرده به جمع هشت تیم برتر نیز در دو گروه برای تعیین مقام های نهم تا پانزده با هم پیکار خواهند کرد.
در مرحله دوم هشت تیم برتر، دو تیم اول گروه سه با دو تیم اول گروه یک هم گروه شدند و همچنین دو تیم برتر گروه چهار با دو تیم اول گروه دو در یک گروه قرار گرفتند که در این مرحله نتایج مسابقات مرحله مقدماتی محاسبه می شود.
در پایان مرحله دوم این رقابت ها پس مشخص شدن رده بندی تیم ها در هر گروه حریفان تیم ها در مرحله یک چهارم نهایی مشخص می شود. بر این اساس تیم اول یک گروه با تیم چهارم گروه دیگر (ضربدری) مسابقه می دهد و تیم های دوم با سوم با هم به رقابت می پردازند تا در پایان مرحله یک چهارم نهایی، تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شوند تا در نهایت رتبه نهایی هر تیم پس از پنج مسابقه در جایگاه نهایی خود در این رقابت ها قرار گیرد.
لازم به ذکر است تیم های نهم تا پانزدهم هم با همین فرمول برای تعیین جایگاه خود با هم به رقابت  می پردازند.

بخش نظرات

3LYZ
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب