تندروان : مرحله سختی داریم

تیم والیبال بانک سرمایه امروز جمعه یک جلسه تمرین با نشاط و جدی ای را در سالن اصلی مسابقات برگزار کرد که کادر فنی این تیم از شادابی و انگیزه بازیکنان اظهار تعجب و امیدواری کرد.

پرینت ۰۶ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،تیم بانک سرمایه که شب قبل ازشروع  رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به میانمار رسیده بود، بدون تمرین در سالن اصلی رقابتها در دور مقدماتی بازی کرد و با صدرنشینی به مرحله دوم رسید. امروز جبران کرد. بازیکنان مصطفی کارخانه آن قدر جدی و با انگیزه بودند که حتی کادر فنی تیم بانک سرمایه هم غافلگیر شدند، طوری که محمدرضا تند روان مربی این تیم گفت:«  تمرین بانشاطی بود. اولین تمرین جدی که  6 به 6 در سالن اصلی مسابقات داشتیم. همه بچه ها هم خیلی با انگیزه  تمرین کردند و نشان دادند از نظر بدنی و با روحیه خوب اماده ،آماده هستند . حتی المپیکی ها که حالا خستگی هایشان رفع شده است. بچه ها ان قدر خوب تمرین کردند که ما را خیلی امیدوار کردند. »

در این تمرین بازیکنان در دو طرف تور که تاکتیک تیمی را طبق اطلاعات کادر فنی از تیم ژاپن مرور می کردند ،برای هم کری خوانی هم داشتند. کار آن قدر جدی بود که  یک بار وقتی چاچیچ سرویس زد ، قاسم کارخانه دریافت کننده در زمین مقابل تنها عکس العملش دزدیدن سرش بود. از طرفی هم کری خوانی بین بازیکنان بر شادابی و جدیت تمرین افزوده بود.»

مربی تیم بانک سرمایه بر شناخت ژاپن تاکید کرد:«بازی که شب آخر دور مقدماتی از ژاپن مقابل چین تایپه دیدیم ، نکاتی را برای ما روشن کرد که در تمرین روی آن تمرکز کردیم. ما خوب ژاپن را می شناسیم  و البته آنها هم با تماشای بازی ما ،خوب بازیکنان ما را می شناسند. »

وی مرحله دوم  را سخت تر ازمرحله مقدماتی دانست:« مرحله دوم سخت تر از مرحله اول خواهد بودو مخصوصا بازی با دو تیم چین تایپه و زاپن،که  جزو تیم های سخت کوش هستند. اما ما برای برد هر دو بازی اماده ایم و به دور بعد صعود خواهیم کرد.»

مربی بانک سرمایه در پایان افزود :«به هر حال بازی فردا آسان نخواهد بود. چرا که حریف ژاپن است و شرایط اسمی ژاپن بالاست. اما تیم ما هم قدرتمند است و پیش بینی من پیروزی 3- صفر است. اما ورزش است .»

بخش نظرات

5AAS
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب