ظریف :فردا، برای صعود به نیمه نهایی کار سختی نداریم

فرهاد ظریف لیبروی با تجربه بانک سرمایه گفت :فردا در بازی آسانی مقابل ماسکو ویتنام برای صعود به نیمه نهایی بازی می کنیم. بازی که خیلی هم مشکل نیست.

پرینت ۰۷ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، فرهاد ظریف بعداز برد 3بر صفر بانک سرمایه در دومین مسابقه مرحله دوم رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا اظهار داشت: شاید برای بازی امروز از پیش برنده بودیم اما تایوان پاور چین تایپه قهرمان دور ه قبل باشگاه های آسیا بود و معمولا تیم هایی که چیزی برای ازدست دادن ندارند ، انتحاری بازی می کنند. چه بسا با بهترین بازی خطرناک تر هم می شوند.البته این مشکل ما تنها برای بازی امروز نبودو در بازی شنبه مقابل  تویودای ژاپن و حتی نماینده هنگ کنگ در دور مقدماتی را هم داشتیم. همه  افتخار این تیم ها  بازی مقابل ایران است و لی  هدف ما فقط قهرمانی است. با برد امروز فردا هم کار سختی برای صعود به جمع چهار تیم اول نداریم.

وی خاطر نشان کرد: البته بازی با تویودای زاپن به خاطر اهمیت استرس بیشتری هم داشت ،اما  بازی با تایوان پاور چین تایپه برد و باختش خیلی مهم نبود چرا که صعودمان به پلی آف حتمی شده بود.ولی نیاز داشتیم یک بازی خوب از خودمان ببینیم و کادر فنی می خواست بچه ها را در شرایط سخت هم ارزیابی کند.بازی فردا برابر ماسکو ویتنام  هم  انشاالله مشکلی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

بخش نظرات

SFX7
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب