محمودی :جام قهرمانی باید به ایران می امد

شهرام محمودی با ارزش ترین بازیکن قهرمانی باشگاه های آسیا گفت : جام قهرمانی باید به ایران می آمد که امد. به نظرم این قهرمانی خیلی چسبید. چون که خیلی وقت بود مدال نگرفته بودیم.

پرینت ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،شهرام محمودی پشت خط زن تیم بانک سرمایه که به عنوان با ارزش ترین بازیکن رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا معرفی شد ، بعداز قهرمانی در آسیا اظهار داشت: تیم  العربی تیم خیلی خوبی بود و بازیکنانش با انگیزه کار می کردند، اما ما هم خیلی خوب بودیم و خدا را شکر به قهرمانی که لیاقتش را داشتیم رسیدیم. فکر می کنم جام قهرمانی باید به ایران می آمد که آمد، این قهرمانی خیلی  ارزش دارد، چون خیلی وقت بود مدال نگرفته بودیم و دلمان  مدال می خواست.

وی اضافه کرد: بازی فینال با تیم العربی بازی سخت بود. ست اول ما چهار ، پنج پوئن پیش  بودیم اما کمی که تعلل کردیم  ،تیم العربی خودش را رساند و حتی پیشی هم گرفت تا دو تیم در امتیاز 24-24 برابر شدیم ،  اما ما  با اشتباه خودمان ست اول را باختیم، وگرنه 3 برصفر بازی را می بردیم.

محمودي ادامه داد :بازی خیلی سختی بود . بازیکنان تیم العربی خیلی خوب بازی کردند ،این طور نبود که بازی را رها کنند تا لحظه آخر جنگیدند. البته ما هم کم نیاوردیم و  خیلی  منطقی و بهتر از آنها بازی کردیم. بازیکنان العربی دریافت های خوبی داشتند اما ما براساس آنالیزی که کرده بودیم پیش رفتیم و توانستیم پیروز میدان باشیم. تیم العربی با ویسوتو و کواکوویچ دو بازیکن تراز اول و دو بازیکن کوبایی در واقع تیم بین المللی بود. ولی ما بهتر بازی کردیم و لیاقت برد را داشتیم.

بخش نظرات

04ZI
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب