دومین تمرین تیم ملی بانوان برگزار شد

ملی‌پوشان تیم والیبال زنان ایران دومین جلسه تمرین توپی خود را زیر نظر مایدا و دستیارانش برگزار کردند.

پرینت ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،تیم ملی والیبال بانوان ایران که قرار است به عنوان تیم بانک سرمایه در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا 2016 حاضر شود، امروز آخرین تمرین خود پیش از آغاز مسابقات را برگزار کرد.
شاگردان مایدا چیچیچ پس از آن که روز اول حضور خود در فیلیپین را با یک جلسه تمرین توپی و یک جلسه تمرین بدنسازی سبک پشت سر گذاشته بودند، در روز دوم یک جلسه تمرین توپی را در سالن مدرسه کیندر شهر مانیل برگزار کردند.
اعضای تیم ملی والیبال زنان تمرینی به مدت زمان یک ساعت و نیم در این سالن برگزار کردند و در این تمرین پس از گرم کردن به مرور نکات تاکتیکی و کار با توپ پرداختند.
این آخرین جلسه تمرین توپی بانوان ملی‌پوش ایران پیش از حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا بود. تیم والیبال زنان ایران با نام بانک سرمایه فردا در اولین مسابقه خود به مصاف تیمی از کشور کره شمالی با نام 25 آوریل خواهند رفت.
تیم والیبال بانوان ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌هایی از تایلند (بانکوک گلس) و کره شمالی (25 آوریل) هم گروه است. پیش از این قرار بود این مسابقات با حضور 13 تیم به میزبانی فیلیپین برگزار شود که به دلیل انصراف نماینده ترکمنستان 12 تیم در مسابقات باقی ماندند و در قالب 4 گروه سه تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

بخش نظرات

7LAF
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب