مایدا: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت:من به بازیکنانم ایمان دارم و برای داشتن چنین تیمی به خودم افتخار می‌کنم.

پرینت ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،مایدا چیچیچ پس از پیروزی 3 بر یک تیمش در دیدار با تیم والیبال کره جنوبی ، اظهار داشت: از بابت کسب این پیروزی خوشحالم و به بازیکنانم برای این نمایش عالی افتخار می‌کنم.

وی ادامه داد: من به تیمم ایمان داشتم و مطمئن بودم در این دیدار نمایش خوبی از خود ارائه می‌دهند. بازیکنان به خوبی خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کردند و با یک بازی غیرتمندانه موفق شدند به یک پیروزی دلچسب برسند.

مایدا در ادامه افزود: ما یک مجموعه هستیم که در کنار هم تلاش می‌کنیم تیم نتیجه خوبی کسب کند. همان چیزی که امروز به آن رسیدیم. تک تک اعضای تیم به ما در کسب این پیروزی کمک کردند و من از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم والیبال زنان ایران با اشاره به بیماری فرنوش شیخی و عملکرد خوب این بازیکن در بازی مقابل کره شمالی عنوان کرد: فرنوش تمام دیشب در بیماری و تب به سر برد. با این حال و با وجود داروهایی که برای سرماخوردگی مصرف کرده بود، عملکرد فوق العاده‌ای داشت.

مایدا خاطر نشان کرد: این برای هر مربی یک افتخار است که بازیکنش با وجود بیماری یا آسیب دیدگی اینگونه با غیرت و تلاش به میدان برود و برای پیروزی تیمش هر چه در توان دارد ارائه کند.

وی در پایان گفت: برای کسب این پیروزی بسیار مغرورم و از اینکه توانستیم نتیجه تلاش و پشتکار خود را ببینیم خوشحال هستم.

بخش نظرات

COW4
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب