شیخی: با پیروزی مقابل کره شمالی تاریخ‌ساز شدیم

مدافع تیم والیبال زنان ایران با اشاره به پیروزی تیمش مقابل کره شمالی گفت: تاکنون موفق به شکست دادن تیم کره شمالی نشده بودیم.

پرینت ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۲

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،فرنوش شیخی پس از کسب پیروزی 3 بر یک مقابل تیم والیبال کره شمالی در چارچوب روز نخست مسابقات قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، گفت: اصلا پیش بینی نمی‌کردم که بتوانیم در دیدار با این تیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: همه ما می‌دانستیم که قطعا نمایش خوبی در این دیدار خواهیم داشت اما قطعا فکر نمی‌کردیم بتوانیم تیم کره شمالی را که یکی از تیم‌های خوب آسیاست، آن هم با نتیجه 3 بر یک شکست دهیم.

شیخی با اشاره به این که این نخستین پیروزی تیم بانوان ایران مقابل کره شمالی در طول تاریخ است، گفت: خوشحالم که با غیرت و همدلی تک تک اعضای تیم و با نمایشی خیره کننده که تحسین همه حاضرین در سالن را برانگیخت از پس این آزمون توانستیم سربلند بیرون بیاییم و به یک پیروزی غرورآفرین برسیم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال زنان ایران درباره بیماری‌اش گفت: از روز گذشته احساس سرماخوردگی شدیدی داشتم و تمام دیشب را در تب بالا سپری کردم. با این حال به کمک پزشک تیم و با مصرف داروهای آنتی‌بیوتیک خودم را به بازی رساندم.

وی افزود: برای من بیش از هر چیز موفقیت تیمم مهم بود و به همین دلیل با وجود وضعیت نه چندان خوب بدنی توانستم برای تیم تمام تلاشم را بکنم و امیدوارم که مفید بوده باشم.

شیخی همچنین به حضور مایدا در موفقیت‌ های تیم ملی اشاره کرد و گفت: من همیشه معتقدم که مربی ایرانی و خارجی از جنبه فنی تفاوت زیادی با هم ندارند. آنچه مایدا را از مربیان قبلی ما متمایز می‌کند، رفاقتی است که با تیم دارد و جنبه‌های روانشناسی و خودباوری که در وجود بازیکنان زنده کرده است. او برای تیم دلسوز است و این موضوع سبب شده به موفقیت دست پیدا کند.

بخش نظرات

CCXL
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب