شاگردان مایدا حریف تایلند نشدند

تیم والیبال زنان بانک سرمایه دومین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا را با شکست مقابل تیم بانکوک گلس تایلند پشت سر گذاشت.

پرینت ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،روز سوم رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، در حالی سپری شد که تیم والیبال بانوان ایران (بانک سرمایه) در دومین مسابقه خود از ساعت 13 به وقت ایران و 16و30 به وقت محلی به مصاف تیم بانکوک گلس تایلند رفت.

تیم والیبال زنان بانک سرمایه در این دیدار با وجود نمایش خوب و پایاپای مقابل حریف تایلندی خود در نهایت با نتیجه 3 برصفر تن به شکست داد.

تیم بانک سرمایه این دیدار را با ترکیب فرنوش شیخی، شبنم علیخانی، مهسا صابری، سودابه باقرپور، مائده برهانی، زینب گیوه و نگار کیانی آغاز کرد. بازیکنان ایران آغاز خوبی در این ست داشتند و سه امتیاز نخست ست را از آن خود کردند اما در ادامه تسلط تایلندی ها نسبت به حریفشان بیشتر بود و همین موضوع منجر شد از ایران پیش بیفتند و با ایجاد اختلاف امتیاز شرایط را برای شاگردان مایدا سخت کنند. با وجود نمایش خوب تیم بانک سرمایه، تایلندی‌ها در این ست موفق شدند 25 بر 17 مقابل ایران به پیروزی برسند.

در ست دوم این تایلندی‌ها بودند که آغاز بهتری نسبت به شاگردان مایدا داشتند. بازیکنان ایران نسبت به ست اول به خصوص در حرکات فردی پراشتباه‌تر بودند و در مقابل هم تیم تایلند با قدرت تر از ست اول ظاهر شده بود. در نهایت این ست هم با شکست شاگردان مایدا همراه شد و ایران 25 بر 12 این ست را به حریفش واگذار کرد.

در ست سوم هم باز هم تایلندی ها نسبت به ایران برتری داشتند و با نتیجه  25 بر 16 موفق به شکست تیم ایران و در مجموع پیروزی 3 بر صفر در این دیدار شدند.

تیم والیبال  بانک سرمایه که پیش از این صعودش از گروه B به جمع 8 تیم قطعی شده بود، با این شکست به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی رقابت‌ها شد. جایی که باید به مصاف تیم‌های چین و چین تایپه برود.

هفدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در بخش زنان از 13 شهریور ماه آغاز شده است و تا 21 شهریور به میزبانی فیلیپین ادامه خواهد داشت. تیم ملی والیبال بانوان ایران در قالب باشگاه بانک سرمایه در این رقابت‌ها حاضر شده است.

بخش نظرات

3S08
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب