سرهنگ خوش عمل: برای میزبانی سیزم 9 کمیته تخصصی تشکیل شد

مدیرکل تربیت بدنی وزارت دفاع با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده جهت میزبانی این مسابقات برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت کرد.

پرینت ۱۷ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۱

به گزارش ستاد خبری و اطلاع رسانی مسابقات سیزم،سرهنگ خوش عمل مدیرکل تربیت بدنی وزارت دفاع در نشست خبری قبل از آغاز مسابقات والیبال سیزم اظهار کرد: با سلام و احترام خدمت اصحاب رسانه، وزارت دفاع در برگزاری این مسابقات در دو حوزه نقش آفرینی کرده است. به عنوان میزبان مسئولیت برگزاری مسابقات را داریم و همچنین در قالب تشکیل تیم که در قالب هیات والیبال فعالیت می کنند، حضور جدی داشتیم. بعد از هماهنگی هایی که تربیت بدنی با وزیر دفاع داشتند، ستاد برگزاری مسابقات تشکیل شد. این ستاد با ساختار یک هیات اجرایی و 9 کمیته تخصصی تشکیل شد.

وی افزود: کمیته های مسابقات، تبلیغات، امنییت،  پشتیبانی، روابط خارجی از جمله آن ها هستند. از زمان تشکیل ستاد برنامه های زیادی داشتیم. امروز یک برنامه نمایشی برای افتتاحیه برگزار شد و سردار ریاست محترم سازمان و ریاست ستاد در آن حضور داشتند و برنامه افتتاحیه اجرا شد. مسئولان نکات را ابلاغ کردند. امیدوار هستیم فعالیت و زحمات دوستان ما که شبانه روز تلاش کردند آبروی نظام مقدس کشور را حفظ کند و میزبانی به نحو شایسته ای انجام شود.

 

انتهایی پیام

بخش نظرات

5JKW
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب