ایران تنها تیم 9 امتیازی دور مقدماتی جام کنفدراسیون آسیا

دور مقدماتی جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا با برگزاری 12 دیدار به پایان رسید و تیم ملی ب ایران تنها تیم 9 امتیازی این رقابت ها شدند.

پرینت ۰۴ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، دور مقدماتی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا که از روز پنج شنبه یکم مهرماه به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند آغاز شده بود، امشب (شنبه شب) به پایان رسید.
هشت تیم برتر آسیا در این رقابت ها حضور داشتند که در دو گروه مقدماتی مسابقات خود را به مدت سه روز و با 12 دیدار پیگیری کردند.
در گروه یک که تیم تایلند (میزبان) با تیم های چین، چین تایپه و قزاقستان همگروه بود، چین با هشت امتیاز از سه برد صدرنشین شد و تیم های قزاقستان، چین تایپه و تایلند رتبه های دوم تا چهارم را به دست آوردند.
در گروه دوم نیز تیم ایران با سه برد و 9 امتیاز صدرنشین شد و تیم های کره جنوبی، ژاپن و استرالیا در رتبه های دوم تا چهارم قرار گرفتند.
بدین ترتیب چهار مسابقه روز دوشنبه پنجم مهرماه در مرحله حذفی برگزار می شوند که تیم های ایران، چین، قزاقستان و کره جنوبی به ترتیب با تیم های تایلند، استرالیا، ژاپن و چین تایپه مسابقه می دهند.
تیم های برنده این چهار دیدار در مرحله نیمه نهایی و نهایی برای مقام های اول تا چهارم به مصاف هم می روند و تیم های بازنده برای کسب رتبه های پنجم تا هشتم با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

بخش نظرات

UDAX
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب