فلاح: نباید به نتیجه دیدار مقدماتی با ژاپن توجه کرد

سرعتی زن تیم ملی ب والیبال ایران گفت: تیم ملی والیبال ژاپن در مرحله نیمه نهایی متفاوت خواهد بود و نباید به نتیجه دیدار ایران و ژاپن در دور مقدماتی توجه کرد.

پرینت ۰۶ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،محمد فلاح در آستانه دیدار تیم ملی ب والیبال ایران با ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام کنفدارسیون مردان آسیا افزود: ژاپن حریف دیرینه والیبال ایران است. در مرحله مقدماتی این تیم را سه بر صفر بردیم اما نباید به آن توجه کرد.
وی تصریح کرد: سرمربی تیم ملی ژاپن در آن دیدار از دو بازیکن خود استفاده نکرد و حتما مسابقه سختی برابر ژاپن خواهیم داشت.
سرعتی زن تیم ملی ب والیبال ایران درباره مسابقه با تایلند نیز گفت: مسابقه با تایلند حساس بود از آن جهت که این تیم برابر قوی ترین تیم آسیا قرار گرفته بود. اگر می باخت مقابل قوی ترین تیم آسیا باخته بود و به همین دلیل بهترین مسابقه خود را به نمایش گذاشت.
وی تاکید کرد: تایلند در ست اول خیلی نزدیک به تیم ایران بازی کرد ولی ایران برنده شد، در ست های بعدی نیز خوب ظاهر شد و امتیاز یک ست را نیز از ایران گرفت اما در نهایت ملی پوشان ایران با کمک کادر فنی این مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
فلاح که در مسابقه دوم و سوم ایران در دور مقدماتی به میدان نرفته بود، در این خصوص گفت: تصمیم کادر فنی برایم ارزشمند است و اصلا برایم فرقی نمی کند که از کدام بازیکنان در مسابقه استفاده شود. اگر حضورم ضرورت داشت حتما به زمین می رفتم و مهم برایم موفقیت تیم ملی ب والیبال در این رقابت هاست.
وی تاکید کرد: تیم ملی ب والیبال ایران برای اهتزار پرچم ایران به تایلند آماده است و فرقی نمی کند که کدام بازیکنان در رسیدن به این هدف به میدان بروند.

انتهای پیام/

بخش نظرات

V5ZR
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب