زارعی: همدلی بازیکنان در هر مسابقه مشهود بود

دریافت کننده تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: بازیکنان تیم در هر مسابقه برای پیروزی همدل بودند و این موضوع در تک تک رقابت‌های ما مشهود بود.

پرینت ۰۶ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، فرزانه زارعی درباره آخرین دیدار تیم ملی والیبال زنان ایران در مسابقات AVC کاپ، گفت: پیش از این دیدار پیش‌بینی می‌کردیم کار سختی مقابل چین تایپه خواهیم داشت. با این حال اگر شانس با تیم ما یار بود می‌توانستیم این تیم را شکست دهیم.

وی ادامه داد: چین تایپه همیشه تیم ایران را اذیت می‌کرد و در این بازی ما این تیم را اذیت کردیم و آن‌ها به راحتی موفق به شکست ما نشدند. اگر کمی تجربه بیشتر داشتیم می‌توانستیم این تیم را شکست دهیم.

زارعی در خصوص عملکردش در این مسابقه گفت: امروز بعد از چند بازی این فرصت را پیدا کردم که دو ست برای تیم به میدان بروم. هرآنچه در توان داشتم ارائه دادم و فکر می‌کنم کادر فنی هم از عملکرد من رضایت داشتند. در مجموع هدف همه ما موفقیت تیم است و عملکرد هر شخص به تنهایی اهمیت ندارد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال زنان ایران با اشاره به اینکه عملکرد تیم ملی والیبال بانوان در مجموع دو تورنمنت قهرمانی باشگاه های آسیا و AVC  کاپ قابل قبول بود، گفت: به اعتقاد من والیبال بانوان ایران نسبت به قبل پیشرفت کرده است. آنچه بیش از هرچیز در این مدت مشهود بود همدلی بازیکنان بود. همه با تمام وجود در هر دیدار خواستار پیروزی بودند و این نکته بسیار مثبتی است.

 

بخش نظرات

KW7O
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب