شیخی: سبک بازی ما تغییر کرده است

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: خیلی از کارشناسان والیبال که مسابقات تیم ملی ایران را دیدند به این نتیجه رسیدند که سبک بازی ما تغییر کرده است.

پرینت ۰۹ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،فرنوش شیخی درمورد کسب عنوان ششمی رقابت‌های AVC CUP اظهار داشت: در روز آخر بازی پایاپایی را مقابل چین تایپه انجام دادیم. ست اول و دوم را خوب شروع نکردیم، اما در ادامه و در ست سوم توانستیم برای نخستین بار روش بازی خود را خیلی راحت تغییر دهیم و با این کارمان تیم حریف را غافلگیر کردیم.
وی ادامه داد: ست چهارم هم حق ما بود که پیروز باشیم، اما چند امتیاز به دلیل اشتباهات داوری که امری طبیعی است از دست دادیم. از طرفی حریف کم اشتباه‌تر از ما بازی کرد و پیروز شد، اما به عقیده من تیم ایران شایسته برد بود. حالا که بازنده شدیم هم کسی ناراحت نیست، چون تمام تلاش خود را به کار گرفتیم، اما متاسفانه نشد.
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بانوان ایران درخصوص عملکرد ایران در دو تورنمنت اخیر، خاطرنشان کرد: خیلی از کارشناسان که بازی‌های ما را دیدند اعتقاد داشتند که سبک بازی‌مان تغییر کرده است و والیبال روز دنیا را بازی می‌کنیم. فکر می کنم این شکست‌ها با بیشتر بازی کردن درست می‌شود، چراکه تجربه بیشتری کسب می کنیم.
شیخی با بیان اینکه نمی گویم تیم کم تجربه ای هستیم، گفت: اگر بیشتر بازی کنیم سود می‌بریم، چراکه در اکثر بازی‌ها با ختلاف 2 امتیاز نتیجه را واگذار می‌کنیم. اختلاف مان با حریفان فاحش نیست و این نتایج در آینده قابل جبران است. همیشه و در هر زمانی که تیم به من احتیاج داشت تلاش کردم تا به تیم ملی کشورم کمک کنم.

انتهای پیام/

بخش نظرات

GHBP
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب