ایده های جدید در کلاس مربیگری سطح دوی بین المللی

کلاس مربیگری سطح دوی بین المللی والیبال که با حضور مدرس آلمانی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از پنجم مهرماه آغاز شده است، با ارائه ایده های جدید پیگیری می شود.

پرینت ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،کلاس سطح دوی مربیگری بین المللی والیبال با تدریس «پیتر نونبرت» مدرس بین المللی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و راضیه سیف زاده در حال برگزاری است.
این دوره به صورت تئوری و عملی و با حضور 35 مربی برگزار می شود که کلاس های تئوری هر روزه از 8 تا 12 و 30 دقیقه ظهر برگزار می شود و کلاس های عملی در سالن کمپ بانوان از ساعت 14 تا 18 پیگیری می شود.
مباحث کلاس های تئوری برای مربیان شرکت کننده جذابیت های خاص خود را دارد و با ایده های جدیدی در این رشته ورزشی آشنا می شوند.
اعضای حاضر در این کلاس که پیش از این دوره بین المللی سطح یک را سپری کرده اند، در کلاس های عملی با تکنیک ها، تاکتیک، تمرینات بدنسازی و سیستم های بازی آشنا می شوند.
همچنین پیتر نونبرت مدرس دوره مربیگری سطح دوی بین المللی والیبال که قبلا هدایت تیم های ملی والیبال لبنان و کامرون را بر عهده داشته است، تجربیات خود را در زمینه اصلاح تکنیک ها و تاثیر آن در هماهنگی تیمی بازیکنان در اختیار شرکت کنندگان قرار می ردهد.
در پایان این دوره شرکت کنندگان در دو آزمون عملی و تئوری شرکت خواهند کرد که آزمون عملی روز جمعه 16 مهرماه و آزمون تئوری صبح روز شنبه 17 مهرماه برگزار خواهد شد تا پذیرفته شدگان موفق به کسب مدرک مربیگری درجه دوی بین المللی شوند.
سید ابوالفضل احمدی کوهپایی، محمد ترکاشوند، فرشاد سعیدی، محمد منصوری، داود زارعیان، جلال لطیف زاده، علیرضا طلوع کیان، مهرداد سلطانی تیرانی، جواد فیروزمند، وحید خورشیدی، مهران پشنگ، سید مهدی عطایی اردستانی، حشمت الله صداقت، اکبر بهرامی نیا، شاپور کشتمند، فردین کاوه، عبدالرضا کریم نیا، حسین اولادی، سید علی خباره گه ، عبدالحد ارمشی، محمدرضا یاوری، جاوید محسن نیا، طاهر قره داشلی، امین اصلان زاده، داریوش محمدی، بهزاد محمودی، موسی امیر احمدی، اردشیر راد، پرویز معمارزاده، سعید سوخته زاری، محمدرضا تندروان، رحمان محمدی راد، اکبر محمدی، حسین گنجی فر، محمد مخدومی شرکت کنندگان در این دوره هستند.

بخش نظرات

4MGE
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب