امضای تفاهمنامه همکاری والیبال ایران و کانادا

رئیس فدراسیون والیبال ایران در راستای توسعه همکاری های بین المللی با کشورهای قدرتمند والیبال در جهان، تفاهمنامه همکاری با همتای کانادایی خود امضا کرد.

پرینت ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،دکتر محمدرضا داورزنی در حاشیه سى و پنجمين كنگره جهانى فدراسيون بين المللى واليبال در شهر بوئنس آیرس آرژانتین با «مارک اکرت» همتای کانادایی خود تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
بر اساس این تفاهمنامه، دو فدراسیون والیبال ایران و کانادا در زمینه های مختلف والیبال همکاری خواهند کرد که برگزاری اردوهای مشترک در کمپ تیم های ملی از جمله این همکاری ها خواهد بود.
فدراسیون والیبال تا کنون برای رشد و توسعه والیبال ایران با کشورهایی متعددی از جمله آمریکا، صربستان، فرانسه، آلمان، لهستان و روسیه تفاهمنامه همکاری امضا کرده است.
والیبال کانادا در چند سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته است و در دور مقدماتی بازی های المپیک 2016 برزیل نیز با شکست آمریکا، مکزیک و ایتالیا به مرحله حذفی صعود کرد و به همراه تیم های ایران، آرژانتین و لهستان به مقام پنجم مشترک این بازی ها دست یافت.
تیم ملی والیبال مردان کانادا در ریو چهارمین حضور خود در المپیک را تجربه کرد و بهترین مقام این تیم در المپیک جایگاه چهارم در سال 1984 است.

بخش نظرات

5QA0
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب