دکتر داورزنی: افزایش همکاری با قدرت های والیبال اولویت کاری است

رئیس فدراسیون والیبال گفت: افزایش همکاری با کشورهای قدرتمند در والیبال از اولویت های کاری فدراسیون است.

پرینت ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، دکتر محمدرضا داورزنی که برای شرکت در سى و پنجمين كنگره جهانى فدراسيون بين المللى واليبال در شهر بوئنس آیرس آرژانتین حضور دارد، درباره امضای تفاهمنامه با فدراسیون والیبال کانادا گفت: در راستای توسعه روابط فی مابین فدراسیون والیبال ایران و سایر کشورهای قدرتمند این رشته ورزشی، این تفاهمنامه امضا شد.
وی با بیان اینکه از قبل مذاکراتی برای با طرف کانادایی برای همکاری های مشترک داشتیم، گفت: در حاشیه اجلاس آرژانتین نیز نشت دیگری با «مارک اکرت» رئیس فدراسیون والیبال کانادا برگزار کردیم و در مجموع به توافق رسیدیم.
رئیس فدراسیون والیبال ایران تصریح کرد: فدراسیون والیبال ایران تا کنون با کشورهای متعددی از جمله آمریکا، فرانسه، آلمان، لهستان و صربستان تفاهنمامه همکاری امضا کرده است و در با فدراسیون کانادا نیز در این راستا برای همکاری بیشتر به توافق رسیدیم.
وی گفت: در این تفاهنمامه همکاری های متعددی مد نظر دو فدراسیون قرار دارد که تشکیل اردوی مشترک در کمپ تیم های ملی ایران و کانادا، برگزاری دوره های آموزشی و تبادل اطلاعات از جمله این محورها است.
داورزنی با تاکید بر اینکه افزایش همکاری ها با کشورهای قدرتمند در رشته ورزشی والیبال از اولویت های کاری است، گفت: در حاشیه کنگره جهانی فدراسیون والیبال با دیگر کشورها در تعامل خواهیم بود تا در نهایت منجر به افزایش همکاری ها شود و والیبال ایران از تجربه این کشورها بهره مند شود.
سی و پنجمین دوره کنگره جهانی فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) از 13 تا 15 مهرماه به میزبانی بوئنس آیرس برگزار خواهد شد.
انتخاب روسای کمیته های مختلف فدراسیون جهانی از جمله محورهای این اجلاس است و دکتر محمدرضا داورزنى و محمود افشار دوست هم به عنوان نمايندگان ايران شانس دستيابى به رياست كميته هاى مختلف را خواهند داشت.
فدراسیون والیبال ايران در اين دوره از كنگره جهانى واليبال برای ٣ سهميه از جمله كميته داوران و مسابقات خود را كانديد كرده است.

بخش نظرات

HTMD
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب