عطایی: بازیکنان تیم ب مزد زحمات خود را گرفتند

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: جام کنفدراسیون مردان آسیا یکی از تورنمنت های مهم آسیاست و تیم ملی ب ایران در این مسابقات عملکرد قابل قبولی داشته است و بازیکنان این تیم مزد زحمات و سختی های خود را گرفتند.

پرینت ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،بهروز عطایی درباره عملکرد تیم ملی ب والیبال ایران در جام کنفدراسیون مردان آسیا گفت: ملی پوشان ایران عملکرد قابل دفاعی در این رقابت ها داشتند چون قهرمان شدند و تمامی تیم های پیش رو را شکست دادند.
وی با اشاره به هفت ماه تمرین تیم ملی ب گفت: کادر فنی و بازیکنان این تیم با کسب عنوان قهرمانی جام کنفدراسیون آسیا مزد زحمات خود را گرفتند.
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به بازی بسیار خوب تیم ایران برابر حریفان قدرتمند آسیا، گفت: ملی پوشان ب ایران در مراحل نیمه نهایی و نهایی دو مسابقه بسیار مشکل برابر ژاپن و چین انجام دادند و با شکست آنها به عنوان قهرمانی دست یافتند که قهرمانی شایسته ای محسوب می شود.
وی با اشاره به اینکه اکثر تیم های آسیایی در جام کنفدراسیون مردان آسیا با تیم های دوم خود شرکت می کنند، گفت: جام کنفدراسیون آسیا میدانی برای کسب تجربه بازیکنان جوان است و این موضوع برای ایران نیز وجود دارد تا تیم ملی ب بازیکنان خود را آماده حضور در تیم اصلی کند.
عطایی تاکید کرد: تیم های شرکت کننده در جام کنفدراسیون والیبال آسیا تقریبا شرایط یکسانی داشتند و عملکرد تیم ملی ب والیبال ایران مطلوب است و باید کسب عنوان قهرمانی را به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک گفت.
وی به برخی انتقادهای مطرح شده برای سطح فنی تیم های شرکت کننده در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: عملکرد تیم ملی ب والیبال ایران در این رقابت ها قابل قبول بوده و همین موضوع کفایت می کند. به نظر می رسد که برخی افراد تنها به دنبال انتقاد هستند.
عطایی در پایان درباره آخرین وضعیت تیم کاله مازندران برای حضور در سی و امین دوره لیگ برتر گفت: بازیکنان تیم کامل شدند و در حال تمرین هستیم. به زودی برای برگزاری اردوی برون مرزی راهی ترکیه می شویم و در تورنمنت چهار جانبه این کشور نیز شرکت می کنیم.
پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم تا هفتم مهرماه در تایلند برگزار شد و تیم ملی ب والیبال ایران با کسب شش پیروزی متوالی به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

بخش نظرات

2III
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب