آری گراسا با قاطعیت و تا سال 2024 رئیس FIVB شد

آری گراسا با موافقت اعضای كنگره جهانى فدراسيون بين المللى واليبال برای هشت سال دیگر در سمت خود ابقا شد.

پرینت ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،سى و پنجمين كنگره جهانى فدراسيون بين المللى واليبال (FIVB) در شهر بوئنوس آیرس آرژانتین در حال برگزاری است.
در نشست شب گذشته این کنگره، موضوع ریاست فدراسیون جهانی والیبال برای هشت سال آینده مطرح و دکتر آری گراسا رئیس فعلی این فدراسیون به عنوان تنها نامزد کسب ریاست معرفی شد و اعضای کنگره همگی با بلند شدن از جای خود با ریاست او برای هشت سال دیگر در FIVB موافقت کردند و نیازی به رای گیری هم نبود.
رئیس فدراسیون جهانی والیبال با قاطعیت برای دو دوره المپیک دیگر انتخاب شد تا برنامه های خود را برای رشد و توسعه والیبال در جهان هشت ساله و سال 2024 تدوین کند، که برای نخستین بار یک رئیس برای مدت هشت سال انتخاب می شود.
ثبات مدیریت نیاز مبرم پیاده کردن برنامه های آری گراسا برای توسعه والیبال در جهان به ویژه در بحث بازاریابی و جذب اسپانسر است که کنگره جهانی این فرصت را به آری گراسا داد تا برنامه های خود و همکارانش را عملی کند.
سى و پنجمين كنگره جهانى فدراسيون بين المللى واليبال از 13 مهرماه در شهر بوئنوس آیرس آرژانتین آغاز شده است و امشب به کار خود پایان می دهد.
دکتر محمدرضا داورزنی رئیس و محمود افشاردوست دبیرکل فدارسیون والیبال ایران نیز در این کنگره حضور دارند.

بخش نظرات

EWIK
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب