توافق نهايي ایران و کانادا برای توسعه همکاری

روسای فدراسیون والیبال ایران و کانادا برای توسعه بيشتر همكاري های فی مابین به توافق نهايي رسیدند.

پرینت ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،مذاکره روسای فدراسیون های والیبال ایران و کانادا روز گذشته در حاشیه سى و پنجمين كنگره جهانى فدراسيون بين المللى واليبال در شهر بوئنوس آیرس آرژانتین برگزار شد.
از طرف ایران دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به همراه محمود افشاردوست دبیرکل و هومن باقری رئیس کمیته بین الملل فدراسیون و از طرف کانادا «مارک اکرت» رئیس فدراسیون والیبال و دو نفر از همکارانش در نشست توسعه روابط بین دو کشور در زمینه والیبال حضور داشتند.
دو طرف در پایان مذاکرات خود براي امضاي بروتكل همكاري به توافق نهايي رسيدند تا در آینده این تفاهمنامه همکاری امضا شود.
فدراسیون والیبال تا کنون برای رشد و توسعه والیبال ایران با کشورهایی متعددی از جمله آمریکا، صربستان، فرانسه، آلمان، لهستان و روسیه تفاهمنامه همکاری امضا کرده است.
والیبال کانادا در چند سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته است و در دور مقدماتی بازی های المپیک 2016 برزیل نیز با شکست آمریکا، مکزیک و ایتالیا به مرحله حذفی صعود کرد و به همراه تیم های ایران، آرژانتین و لهستان به مقام پنجم مشترک این بازی ها دست یافت.
تیم ملی والیبال مردان کانادا در ریو چهارمین حضور خود در المپیک را تجربه کرد و بهترین مقام این تیم در المپیک جایگاه چهارم در سال 1984 است.

بخش نظرات

9IGD
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب