مدرس آلمانی: از فعالیت مربیان در دوره مربیگری راضی هستم

مدرس آلمانی فدراسیون جهانی والیبال گفت: دوره سطح دوی مربیگری بین المللی به صورت مناسبی برگزار شد و از میزان فعالیت مربیان شرکت کننده در این دوره رضایت دارم.

پرینت ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،«پیتر نونبرت» که مدیریت و تدریس در دوره مربیگری سطح دوی بین المللی والیبال را بر عهده داشت، درباره این دوره گفت: دوره خیلی خوب سازماندهی و برنامه ریزی شده بود. دو هفته کار عملی و تئوری پشت سر هم داشتیم که تبادل اطلاعات خوبی نیز در آن انجام شد و در مجموع دوره بسیار خوبی بود.
وی با بیان اینکه مربیان شرکت کننده در این دوره انگیزه زیادی برای آموختن داشتند، تصریح کرد: در این دوره مباحث خیلی خوبی مطرح شد و همه در آن به صورت فعال شرکت کردند.
مدرس فدراسیون بین المللی والیبال در پاسخ به این پرسش که چه پیشنهادی برای بهتر برگزار شدن اینگونه دوره ها برای آینده دارید؟ گفت: دو پیشنهاد به نظرم می رسد که نخست استفاده از بازیکنان حرفه ای و سطح بالا در کارهای عملی دوره است.
وی با پیشنهاد برگزاری این دوره در رده های تخصصی تر مربیان گفت: اگر اینگونه دوره ها برای شرکت کنندگان تخصصی تر شود، همانند مربیان که در تیم های ملی فعالیت می کنند و یا مربیان که در سطح باشگاهی فعالیت دارند، به یقین نتایج بهتری نیز خواهد داشت.
پیتر نونبرت که برای نخستین بار به ایران سفر کرده است، اقامت در تهران را خوب ارزبابی کرد و گفت: مردم ایران مهمان نواز هستند و امیدوارم دوباره به این کشور بیایم.
وی که در زمان هدایت تیم ملی والیبال لبنان به تیم ملی والیبال ایران نیز روبرو شده است، درباره وضعیت فعلی والیبال ایران گفت: با والیبال ایران آشنا هستم زیرا قبلا سرمربی تیم ملی والیبال لبنان بودم و با ایران نیز مسابقه دادیم. انتظار پیشرفت والیبال ایران را داشتم زیرا بازیکنان خوبی در این رشته ورزشی فعالیت می کنند و پیشرفتش در چند سال اخیر برایم شگفت آور نیست.
دوره مربیگری سطح دوی بین المللی والیبال که از پنجم مهرماه در فدراسیون والیبال آغاز شده بود، امروز (شنبه) به کار خود پایان رسید.

بخش نظرات

JW5K
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب