لیگ دسته یک قرعه کشی شد

قرعه کشی لیگ دسته یک مردان امروز (شنبه) با حضور نمایندگان تیم های شرکت کننده انجام شد.

پرینت ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور از 12 آبان ماه آغاز خواهد شد.
قرعه کشی این رقابت ها امروز (شنبه) با حضور سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ، امیدوار حاتمی رئیس کمیته داوران، خلیل یگانه مجد دبیر سازمان لیگ و نمایندگان تیم های شرکت کننده برگزار شد.
لیگ دسته یک مردان سال 95 در دو مرحله مقدماتی و پلی آف برگزار می شود و در ابتدای این نشست در مورد چگونگی برگزاری مسابقات مرحله مقدماتی رای گیری شد که برگزاری در دو گروه هشت تیمی اکثریت آراء را به دست آورد. دیگر پیشنهاد برگزاری مرحله مقدماتی در چهار گروه چهار تیمی بود.
در مهلت تعیین شده از سوی سازمان لیگ 16 تیم برای حضور در لیگ دسته یک مردان اعلام آمادگی کردند که نمایندگان 14 تیم در این نشست حضور داشتند. تیم های مهرپارس و سپهر الکتریک در مراسم قرعه کشی نماینده نداشتند.
همچنین دو تیم شهرداری بجنورد و تعاون گنبد متقاضی حضور در لیگ دست یک هستند که رئیس سازمان لیگ در این نشست تاکید کرد هر تیمی که در مهلت مقرر (پنجم آبان ماه) ورودی پرداخت نکند، تیم های ذخیره جایگزین می شوند.
در پایان این نشست، قرعه کشی 16 تیم لیگ دسته یک انجام شد و گروه بندی به قرار زیر شد:
گروه A:
1- مقاومت مهاباد
2- شهرداری جوان ارومیه
3- نماینده اردبیل
4- سیاوش سام فردیس
5- عقاب نهاجا
6- فولاد ویان همدان
7- کاله جوان
8- نماینده قزوین
گروه B:
1- مهر پارس فارس
2- آلومینیوم هرمزگان
3- نیروگاه سیکل ترکیبی دامغان
4- گل گهر سیرجان
5- لاستیک بارز کرمان
6- رعد پدافند اصفهان
7- ملوان تهران
8- فرش محتشم کاشان
بر اساس قرعه کشی و برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، در هفته نخست لیگ دست یک مردان (چهارشنبه 12 آبان ماه) تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم هر گروه مسابقه خواهد داد که میزبان و میهمان این بازی ها از سوی سازمان لیگ اعلام خواهد شد.

بخش نظرات

35CE
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب