آغاز نشست های کارشناسی بررسی عملکرد تیم ملی

نخستین نشست بررسی عملکرد تیم ملی امروز سه شنبه با حضور رئیس و دبیر فدراسیون والیبال و کادر فنی تیم ملی برگزار شد.

پرینت ۰۵ آبان ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،قرارداد رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پایان بازی های المپیک به پایان رسید و فدراسیون والیبال جهت بررسی عملکرد تیم ملی در سال 2016 برگزاری جلسات کارشناسی خود را آغاز کرد.
بر این اساس رئیس فدارسیون والیبال به منظور جمع بندی نظرات کارشناسان، مربیان و پیشکسوتان این رشته ورزشی و ارائه بهترین راهکار به هیات رئیسه برای تصمیم گیری در این زمینه، نشست های کارشناسی با گروه های مختلف خواهد داشت.
نخستین نشست این موضوع از ساعت 10 امروز با حضور دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و با حضور برخی از اعضای کادر فنی تیم ملی برگزار شد و کادر فنی تیم ملی گزارشات خود را از عملکرد تیم ملی در سال 2015 به رئیس فدراسیون والیبال ارائه کردند.
داشتن اطلاعات جامع درباره تمامی عوامل دخیل در عملکرد تیم ملی شامل مدیریت، موضوعات فنی، نحوه تمرینات و بدنسازی، بررسی عملکرد تک تک بازیکنان در تیم ملی و در بازی های المپیک از جمله محورهای این نشست بود تا برای جلسات بعدی با کارشناسان اطلاعات کامل استخراج شود.
محمود افشار دوست دبیر کل فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، خوان سیچلو دستیار سرمربی، ناصر شهنازی سرمربی تیم ملی ب، رحمان محمدی راد مربی تیم ملی در این نشست حاضر بودند.
دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی، نوید مشجری آنالیزور، رضا تندروان مربی و علی پیشیاره ماساژور از جمله اعضای تیم ملی بودند که به دلیل همراهی تیم های خود در لیگ برتر والیبال در این نشست حضور نداشتند.
لازم به ذکر است جلسات دیگری با حضور کارشناسان، مربیان و پیشکسوتان در روز های آینده پیرامون بررسی عملکرد تیم ملی در دفتر رئیس فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.

بخش نظرات

DLQT
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب