گزارش FIVB از آغاز لیگ برتر والیبال زنان ایران

فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی به فصل جدید لیگ برتر والیبال زنان ایران پرداخت.

پرینت ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،فدراسیون جهانی والیبال( FIVB) در گزارشی به آغاز لیگ برتر والیبال زنان ایران پرداخت.

 

در این گزارش که به تعداد تیم های حاضر در لیگ و هم چنین زمان آغاز بازی ها پرداخته آمده است: «پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال زنان ایران قرعه کشی شده است و هشت تیم از ۴ آذر رقابت خودشان را آغاز می کنند. تیم های گاز تهران، بانک سرمایه، سایپا و دانشگاه آزاد از تهران، و شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، فارس و ذوب آهن نیز تیم هایی هستند که از دیگر شهرهای ایران در این رقابت ها حاضر هستند.»

 

سایت فدراسیون جهانی والیبال در ادامه این گزارش آورده است: «در فصل گذشته هفت تیم حاضر بودند و بانک سرمایه به عنوان تیم جدید در این فصل لیگ حاضر است. تیم بانک سرمایه که در لیگ مردان تیم قدرتمندی دارد در فصل جدید لیگ زنان ایران هم حضور دارد. این تیم در جام باشگاه های والیبال زنان آسیا نیز حضور داشت و نتیجه خوبی هم کسب کرد. تیم گاز تهران هم با سرمربیگری سیما صدیقی، تلاش می کند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. دانشگاه آزاد و ذوب آهن نیز در تلاش هستند نتیجه ای بهتر از دومی و سومی در لیگ را به دست بیاورند.»

 

FIVB در پایان گزارش نیز نوشت: «ذوب آهن نیز از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ در کسب عنوان قهرمانی موفق بود. این تیم هم چنین چهار مقام دومی و سه مقام سومی را در کارنامه دارد.»

بخش نظرات

QZM3
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب